Bayern pobijedio, ali Jorgandžije u finalu(video)

Bayern je u revanšu pobijedio 2:1 Atletico ali s obzirom na pobjedu iz prvog meča u Madridu od 1:0, ekipa sa Vincente Calderona ide u finale.
03.05.2016 u 21:32
atletico

Bavarci su imali na početku sve. Vodstvo od 1:0 i penal, ali Muller je slabo izveo kazneni udarac i to se na kraju osvetilo Guardiolinom timu.

Možda i ključni trenutak utakmice.

Poveli su domaći u 32.minuti kada je Alonso iz slobodno udarca zabio za 1:0 a samo nekoliko minuta kasnije penal nije iskoristio Muller.

U nastavku susreta Bayern je nepotrebno jurnuo u napad i ostavio prostor za kontranapad gostiju koji su preko Grizmana zabili za izjednačenje.

Potom je u 72.minuti Lewandovski zabio za 2:1 a Atletico je promašio penal i činilo se da će Bayern zabiti treći, no Oblak je sve odbranio.

U finalu Atletico čeka pobjednika između Real Madrida i Manchester Citya.