Gradačac: Sudije jedva izvukle živu glavu

Navijači Zvijezde bili su jako bijesni na sudije nakon što je Olimpic savladao u Gradačcu ekipu Zvijezde sa 2:0.
22.09.2019 u 12:02
banja ilidza

Naime, navijači Zvijezde su sredinom drugog poluvremena izazvali prekid jer su bili nezadovoljni odlukama sudija tokom susreta, a prije svega zbog dosuđenog penala za Olimpik te crvenog kartona za njihovog igrača.

Iako je utakmica bila nastavljena nakon deset minuta te uspješno privedena kraju, dobar dio gledatelja ostao je na tribini iznad službenih prostorija pa su sudije zabrinute za svoju sigurnost odlučile dugo ostati na terenu Banja Ilidže.

Policija im je pritekla u pomoć i uz njihovu pratnju uspjeli su doći do prostorija kluba, a nekoliko sati kasnije uz veliko osiguranje napustiti stadion i Gradačac.