Rapsodija Tuzlaka, Musemićeva peta uzastopna pobjeda, Plemići pali u Vrbas

Sloboda je razbila Viteza u duelu za opstanak, Sarajevo je došlo do pete uzastopne pobjede a Zrinjski je doživio poraz kod Krupe.
18.11.2017 u 17:24

Tuzlaci su razbili Viteza sa 4:0. Za 12 minuta bilo je 3:0 kada je dva puta pogodio Smajić te jednom Škahić a tačku na "i" stavio je Mehmedagić.

Sarajevo je došlo do pete uzastopne pobjede aMusemićev tim razbio je Mladost na krilima Huseinovića koji je podsjetio na najbolje dane.

Sarić je pogodio prvi u 28.minuti na asistenciju Ahmetovića nakon solo prodora Huseinovića. Regoje ubrzo poravnava na 1:1.Velić je u finišu prvog diejla sab sebi zabio a na 3:1 povisio je sjajni Huseinović. Dilaver zabija iz penala za 3:2 a konačnih 4:2 postavlja Velkoski.

Zrinjski je u ozbiljnoj krizi što ej pokazao i poraz u Krupi gdje su domaćini golom Koljića slavili sa 1:0.

Čelik je porazom u Bijeljini od 3:1 sve dalje od opstanka. Đurić i Srećković dva puta pogađali su mrežu gostiju za koje je počasn zabio Mahmutović.