Sloboda skupo prodala kožu na Grbavici, Vitez otpisan

Željezničar je slavio protiv Slobode na Grbavici, dok su gostujuće pobjede upisali Zrinjski kod Mladosti a Široki u Vitezu.
24.02.2018 u 15:25

Sloboda je zaslužila najmanje jedan bod na Grbavici, jer stativa Bekića te šanse Hodžića kada je Graovac spasio sa gol-linije kao i ona Terzića iz 90 minute pokazuju da je Petrovićev tim odigrao hrabro i kvalitetno.

Međutim, jedna slaba rekacija zadnje linije koštala je Rossonere kada se najbolje pred golom snašao stoper Graovac za konačnih 1:0.

Zrinjski je slavio u Doboju kod Kaknja  sa 1:2. Plemići su pogađali preko Bilbije i Filipovića, dok je za Mladost počasni gol dao Šećerović.

Bralić, Ćorić i Baraban su pogađali u prvom dijelu za Široki kada je bilo jasno da će odnijeti cijeli plijena na Pecaru, dok je u nastavku pao još po jedan na obje strane preko Lončara i Stanića.