Gradina pregazila Seonu i otišla na plus 14

Fudbaleri Gradine u derbiju Druge lige FBiH-Sjever, savladali su drugoplasiranu Seonu sa 3:0 i odmakli na plus 14 bodova.
28.03.2021 u 16:57
gradina

Adanalićev tim je od prve do zadnje minute bio dominantan, a gosti mogu biti sretni što nisu primili još neki gol.

Da ne dožive katastrofu u Srebreniku, pobrinuo se golman Hodžić koji je u dvije-tri situacije branio ono što su svi vidjeli u golu.

Srebreničani su već na poluvremenu imali dva gola prednosti kada je prvi strijelac Samir Isanović oba puta poentirao.

U nastavku meča smo vidjeli još jedan pogodak, koji je djelo brzonogog Mustafića.

Do kraja sezone je još 11 kola i praktično pitanje prvaka je odlučeno, nakon čega će Gradina čekati razigravanje sa prvacima preostale tri druge lige.