Pobjede Čelika, Radnika i Krupe

U subotu su odigrana tri meča 6.kola BH Telecom Premijer lige gdje su sva tri domaćina slavila.
18.08.2018 u 17:59

Čelik je nakon osvojenog boda u Bijeljini došao do trijumfa nad Zvijezdom 09 koju je u Zenici nadvisio sa 2:0.

Prvo je Okić u 16.minuti zabio za vodstvo da bi isti igrač asistirao Livaji z 69.minuti za konačnih 2:0.

Radnik nije uspio da savlada Čelika u prošlom kolu ali sada se iskupio protiv Mladosti koju je nadvisio sa 3:1.

Gosti su na klupi imali debitanta na klupi i to Adnana Zildžovića čiji je tim poveo u 8.minuti kada je pogodio Bojo.

Ipak, do poluvremena Žižovićev tim je preokrenuo. Pogađali su Hadžić i Glišić a tačku na "i" stavio je Đurić na startu drugog dijela.

Krupa su oporavila nakon poraza na Tušnju pa su danas iskalili bijes nad Goškom kojeg su savladali sa 3:0 pogocima Koljića, Crnova i Milanovića.