Sloga u Simin Hanu iskalila bijes na Jedinstvu

Sloga je sa visokih 6:0 u Simin Hanu savladala ekipu bihaćkog Jedinstva nanijevši klubu iz Krajine jedan od najtežih poraza u njenoj historiji.
20.08.2017 u 16:49

Vojvodićevi izabranici su nakon poraza u Gradačcu bijes iskalili na Jedinstvu, koje su u Krajinu ispratili sa punom mrežom pogodaka.

Iako se radi o jednoj od najslabijih ekipa u Prvoj ligi FBiH koja će se boriti za opstanak, svakako da nikome danas nije lahko zabiti "šesticu".

Samo što je meč počeo Todorović je zabio za slavlje domaćih i to u 1.minuti meča.

Bišćani se nisu ni oporavili od šoka a već je u 7.minuti bilo 2:0 kada je Kostić bio najviši nakon kornera.

Igrala se 15.minuta kada je već bilo 3:0 a strijelac je bio Sarčević koji je sa vrha kaznenog prostora pogodio.

Do kraja prvog dijela Sloga je samo napadala a gosti se branili pa su morali do odmora još jednom vaditi loptu iz svoje mreže. Egzekutor je bio Hebibović.

Zadnjih pola sata dobili su iskusni Ahmetović i pojačanje u napadu Stokić, a upravo ovajj drugi je u 72.minuti zabio svoj prvijenac.

Tačku na "i" stavio je Todorović u finišu meča svojim drugim golom.

Nakon tri kola, Sloga ima dvije pobjede i poraz a Jedinstvo dva poraza i jednu pobjedu.