Pjanićev valcer na Maksimiru začinjen povredom (video)

Juventus je na krilima Miralema Pjanića protutnjao Maksimirom, Real je ispustio pobjedu u Dortmundu, a Kopenhagen je potpuno razbio Club Brugge.
27.09.2016 u 20:44

Miralem Pjanić je prvo zabio majstorski gol za vodstvo Juvea, da bi potom fenomelano asistirao Higuainu za vodstvo od 2:0 nakon 45 minuta. Zbog zadobivenog udarca ostao je na poluvremenu u svlačionici te vjerujemo kako nije ništa ozbiljno. Preostala još dva su zabili Dybala i Semper koji je postigao autogol.

Fanstatičan meč vidjeli smo u Dortmundu. Ronaldo je doveo u vodstvo Kraljeve u 17.minut da bi Aubameyang u finišu prvog dijela zabio za poravnanje. U nastavku meča Real je bio nešto bolji, pa je Varan pogodio za novo vodstvo, ali u samom finišu meča Schurle pogađa za konačnih i pravednih 2:2.

Od ostalih mečeva vrijedi izdvojiti težak poraz Club Bruggea na gostovanju u Kopenhagenu odakle se vraćaju sa četiri gola u mreži.

CSKA-Tottenham 0:1

Dinamo-Juventus 0:4

Dortmund-Real M 2:2

Kopenhagen-Club Brugge 4:0

Leicester-Porto 1:0

Monaco-Leverkusen 1:1

Sevilla-Lyon 1:0

Sporting-Legia 2:0