Borussia nanijela bolan poraz Sarajevu

Sarajevo je visoko poraženo sa čak 7:0 u uzvratnom meču Play offa Evropske lige od Borussije u Monchengladbachu.
29.08.2014 u 07:31

Nakon što su u prvih dvadeset minuta Okić, Duljević i Stojčev propustili da zabiju za vodstvo Sarajeva, Nijemci su pojačali gas i za poluvrijeme zabili tri gola. Hahn je pogodio iskosa, a niko nije išao u blok, isto kao i četiri minuta kasnije kada je zabio Xhaka sa 25 metara dok su kod trećeg gola ispali svi igrači, a Hrgota u 34.minuti zabija za 3:0.

U nastavku još četiri gola.Odolijevalo je Sarajevo do 67.minute kada je Hrgota pogodio četvrti puta za Nijemce. Peti gol je pogodio Hazard iz penala kojeg je napravio Dupovac. Hrgota je u 80.minuta zabio het-trik za 6:0, a sedmi je djelo Hazarda iz slobodnog udarca, kojeg je prethodno napravio Tatomirović i zaradio crveni karton.