Portugalske sudije pogurale Tunis do pobjede nad BiH

Rukometna reprezentacija BiH izgubila je od Tunisa 24:27 u okviru 4.kola Svjetskog prvenstva u Kataru.
21.01.2015 u 17:49

Opet smo slabo otvorili utakmicu i Tunisu dali priliku da povede 3:0.

Ipak, vratili smo se u egal nakon vodstva Tunisa od 11:7 kada smo poravnali na 11:11 a poluvrijeme se zavrseno sa samo jednim golom prednosti protivnika od 14:15.

Nastavak susreta ponovo je pripao Tunisu, pa su stekli prednost u 36. minuti od 18:15, a mi smo imali dva igrača manje, da bi u 37. minuti bilo 19:15, kada je izgledalo da je sve gotovo.

Ipak, smogli smo snage da vratimo u igri i poravnamo na 22:22 a potom i povedemo sa 24:22.

Onda na scenu stupaju portugalske sudije koje prvo sviraju nepostojeci penal i isključuju Senjamina Burića, a onda i Toromanovića a to Tunis koristi te poravnaju  dolaze u vodstvo, tako da je to bio momenat koji je prelomio ovu utakmicu koja je na kraju zavrsila 27:24.