1.liga FBiH: Fudbaleri Gradine zabili sebi dva autogola

U današnjim mečevima Prve lige FBIH jedinu gostujuću pobjedu ostvario je Rudar u Srebreniku, dok su u kantonalnom derbiju bodove podijelili Radnički i Budućnost.
25.10.2014 u 15:33

Nakon odlaska Kečalovića s klupe Jedinstva, novi trener Bišćana Halim Stupac startovao je pobjedom, a jedini gol protiv Bratstva zabio je Mujagić u 43.minuti.

U kantonalnom derbiju odigranom u Lukavcu, ekipe Radničkog i Budućnosti su podijelili bodove. Lukavčane je doveo u vodstvo Mujić, da bi u finišu susreta Banovićani poravnali preko Husića.

Fenjeraš iz Orašja bio je jako blizu osvajanja jednog boda na gostovanju kod Mladosti ali je Sikira u 95.minuti pogodio za tri boda.

Drugi kakanjski prvoligaš bio je također uspješan, a Rudar je u Srebreniku osvojio sva tri boda i to zahvaljujući domaćim igračima koji su od tri gola Rudara postigli čak dva i to Moranjkić i Muminović, a jedan je zabio Kulović, dok su za domaćina strijelci bili Salihbašić i Turbić. Inače, igrači Gradine su ovaj meč dočekali u štrajku, s obzirom da im kasni isplata plaće.

Metaleghe je sa 1:0 golom Kovača slavilo protiv Podgrmeča, a Igman kontra Čapljine sa 2:1 golovima Murtića i Pehlića, dok u susretu Goražda i Goška nije bilo golova.