Gradina pobjedom u Živinicama zaposjela vrh tabele

Fudbaleri Gradine otvorili su 4.kolo Druge lige Sjever pobjedom u Živinicama kod ekipe Priluka.
06.09.2019 u 21:23
gradina

Srebreničani su slavili sa 2:1 a nakon ovog trijumfa zaposjeli su vrh tabele, iako četvrto kolo tek treba da se odigra za vikend.

Domaćin je dođao u vodstvo preko kapitena Mešanovića koji je pogodio iz penala.

Deset minuta kasnije dosuđen je i penal za goste kada je u kaznenom prostoru srušen Ordagić a siguran s penala bio je Likić.

Plavi su do pobjede došli u finišu prvog dijela kada se najbolje u kaznenom prostoru snašao Halilagić.

U narednom kolu izabranici Suada Jašarevića pred domaćim navijačima dočekat će ekipu Bosne iz Kalesije.

Plavi su nastupili u sastavu: Oštraković, Muminović, Bektić, Likić, Bešić, Delić, Andrić, Fazlić, Halilagić, Ahmetašević i Ordagić. U nastavku su priliku dobili još Hodžić i Omerović.