Mirza Mustafić za pet minuta igre srušio Švicarce

Kadetska U17 reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Švicarsku rezultatom 1:0 u okviru kvalifikacija za EP.
23.10.2014 u 16:40

Pobjedonosni gol za BiH kontra favorizirane Švicarske postigao je Mirza Mustafić u zadnjim mmentima utakmice i to na asistenciju Demirovića.

Ovaj nadareni fudbaler Borussie Monchengladbach dobio je od selektora Sakiba Malkočevića zadnjih pet minuta i za samo toliko vremena odlucio pobjednika.

Za našu reprezentaciju igrali su: Jović, Hušić, Šerbečić, Gavrić, Bajić, Mustedanagić, Žerić, Stanić, Suljić, Behram i Demirović. Priliku u drugom poluvremenu dobili su Delić, Mujagić i Mustafić.

Naši momci naredni meč igraju u subotu protiv Belgije sa početkom u 15,30, a dvije prvoplasirane ekipe iz grupe izborit će plasman u narednu fazu.