PL: Borussia ostavila traga, Travnik odnio bod s Koševa

U zadnjoj utakmici 6.kola BH Telecom Premijer lige BiH, Travnik je iznenadio na Koševu i remizirao sa Sarajevom odigravši 2:2.
31.08.2014 u 20:00

Travnik je bolje otvorio utakmicu i u 9.minuti stigao do prednosti. Grešku Berberovića iskoristio je Musić, asistirao do Jusufbašića koji pogađa za 0:1.

U 17.minuti je bilo 0:2. Jusufbašić je sjajno prihvatio dubinsku loptu i lob udarcem pogodio za 0:2.

U 33.minuti Sarajevo je izvelo korner, a nakon što je Dupovac glavom pogodio prečku na odbijenu loptu natrčao je Puzigaća i smanjio prednost Travničana.

Uščuplićev tim stigao je do poravnanja u 34.minuti kada je Velkoski izveo slobodan udarac, a lopta na putu do gola pogodila je jednog domaćeg igrača koja je prevarila Nurkovića.

Do kraja susreta Sarajevo je imalo više od igre, stvaralo prilike ali nisu uspjeli da zabiju za pobjedu, tako da je evidentno visok poraz u Njemačkoj dosta uticao na bordo momke, koji su morali da se zadovolje sa samo jednim bodom.