Sloboda deklasirala visočku Bosnu

Sloboda je nastavila pripreme u Međugorju a danas je Nalićev tim bio bolji od visočke Bosne.
08.02.2019 u 16:08
sloboda

U 3.minuti bilo je 1:0. Nakon što je šut Ćivića zaustavio golman, na odbijenu loptu je natrčao Livančić i poslao je u praznu mrežu.

U 7.minuti je Sloboda povela sa 2:0. Livančić je ubacio, a u šesnaestercu Bosne se najbolje snašao Zukić, koji je bio pomalo zaboravljen od protivničke odbrane i nije mu bilo teško da pogodi mrežu.

Pršeš je u 24. minuti zabio za 3:0 kada je pogodio sa 10-ak metara.

Zlatan Nalić u drugom dijelu je šansu pružio i ostalim igračima. Prijetila je Sloboda preko Musića i Vidovića te Barabana međutim unatoč inicijativi na kraju je Bosna bila ta koja je prva došla do gola. Lošu saradnju golmana i jednog od stopera Slobode iskoristio Ljubačkić i smanjio na 3:1, ali do kraja je ipak Sloboda stigla do još jednog gola. U samom finišu Alispahić je proigrao Musića, koji je potom uposlio Vidovića za konačnih 4:1.

Sljedeću provjeru Sloboda ima 12. februara kada će rival biti Olimpik koji se također priprema u Hercegovini.