EL: Bešiću 90 minuta u pobjedi u Wolsfburgu, Rijeka bolja od Standarda

Od 19 sati odigrano je 12 utakmica Evropske lige gdje je Rijeka na Kantridi bila bolja od belgijskog Standarda, a Everton bh. Zmaja Muhameda Besica koji je odigrao svih 90 minuta od Wolfsburga istim rezultatom.
27.11.2014 u 20:31

Feyenoord je kao gost u grupi G slavio na gostovanju kod Seville 0:2 golovima Toornstra i El Ahmadia, a u drugom duelu ove grupe Rijeka je sa 2:0 savladala Standarda golovima Moisesa i Kramarića iz penala.

U grupi H Muhamed Bešić je sa Evertonom stigao do gostujuće pobjede nad Wolfsburgom od 0:2 a bh Zmaj je odigrao svih 90 minuta. Strijelci za Karamele bili su Lukaku i Miralles, a u drugom susretu ove skupine Krasnodar i Lille podijelili su bodove u Rusiji, a rezultat je glasio 1:1.

Donedavni tim Vahida Halilhodžića turski Tranzonspor na domaćem je terenu porazio Metalist rezultatom 3:1. Belkalem, Ekici i Yilmaz bili su strijelci za turski tim, a Homenyuk za ukrajinski.