Klinci namamili pedofila pa ga pretukli

Pedofilija je sve više rasprostranjena a u zadnje vrijeme bilježimo da građani preuzimaju stvari u svoje ruke i oračunavaju se sa ovim grupacijom.
20.05.2025 u 12:15
pedofil

Tako je sinoć muškarac M.U. (56) pozvao policiju jer je pretučen na Kalemegdanu, a kada je rekao razlog šokirao je i policiju.

Naime, on je rekao da je "zakazao" sastanak sa djevojkom, ali se pravdao da nije znao da je maloljetnica. Čim je ona došla i progovorili su neku riječ, iz mraka su se pojavili njeni drugari sa letvama u rukama. Tukli su ga čime god su stigli, a zatim svi zajedno pobjegli.

“Muškarac se policiji pravdao da je djevojku upoznao preko Facebooka ali da nije znao da nema 18 godina. Dopisivali su se danima, a zatim je on predložio da se nađu. Čim je djevojka došla, iz mraka su se pojavili maskirani mladići koji su imali letve u rukama. Toliko su pretukli muškarca da je pao na pod krvave glave i modricama po tijelu. Oni su se razbježali, a on pozvao policiju. Inspektorma je rekao da nije želio da povrijedi djevojku i da je "odustao" od zabavljanja čim je vidio da je maloljetna”, kaže izvor blizak slučaju.

O cijeloj priči obaviješteno je nadležno tužilaštvo. M.U. je primljen u Urgentni centar.