Tuzla City bolji od Zvijezde, Sloboda pala u Doboju kod Kaknja

Tuzla City je savladao Zvijezdu 09 u derbiju začelja, Sloboda je pala u Kaknju, Radnik je bio bolji od Goška a sva tri boda Zrinjski je osvojio u Krupi na Vrbasu.
01.09.2018 u 17:33
TC Zvij

Na Tušnju je nakon pola sata igre bilo 2:0. Prvo je Ziljkić volej udarcem pogodio mrežu Bijeljinaca da bi potom Nukić ukrao loptu Škahiću i zabio za 2:0.

Početkom drugog dijela Ziljkić je postigao svoj drugi gol nakon sjajnog prodora Vukmirovića da bi počasni za Zvijezdu 09 postigao Husejinbašić.

Ovom pobjedom Tuzla City je odmakla sa začelja.

Sloboda je prekinula seriju dobrih rezultata porazom u Doboju kod Kaknja a pobjedu Mladosti donio je Mujagić u 30.minuti meča.

Do minimalne pobjede došao je i Radnik i to protiv Goška. Trijumf Žižovićevom timu donio je Glišić u 74.minuti iz penala kojeg je iznudio Đelmić.

Jedinu gostujuću pobjedu u subotu je ostvario Zrinjski i to u Krupi na Vrbasu.

Domaći su poveli preko Nikolića u 24.minuti a onda su Plemići preokrenuli preko Barišića u 39.minuti dok je pobjedu donio Todorović u 74.minuti meča.