Remi u tuzlanskom derbiju, het-trik Bilbije

U tuzlanskom derbiju između Slobode i Tuzla Cityja nije bilo pobjednika, Zrinjski je s 3:0 uz het-trik Bilbije savladao Čelik, a pobjede su ostvarili još Radnik i Mladost.
27.10.2018 u 16:57
slo tc

Na Tušnje je Slobodi pripalo prvo a Tuzla Cityju drugo poluvrijeme.

Crveno-crne je u vodstvo doveo Vidović nakon jedne sjajne akcije domaćih, a bod Plavima je donio Ubiparip koji je pogodio u 57.minuti nakon kornera.

Isti igrač izveo je sjajan slobodan udarac u zadnjoj minuti meča, ali je Vukliš "izvadio" loptu ispod prečke.

Zrinjski je bio uvjerljiv protiv Čelika sa 3:0 u meču u kojem nisu briljirali, a junak meča bio je Bilbija koji je zabio het-trik.

Široki je doživio poraz u Bijeljini od Radnika.

Eliomar je doveo goste u vodstvo, ubrzo je Peco izjednačio a u nastavku meča Hadžić je donio pobjedu Radniku.

Mladost iako je gubila protiv Krupe, uspjela je preokretom do pobjede čime su se izvadili s dna tabele.

Milanović je doveo goste u vodstvo a Guzina i Anđušić kreirali su preokret.