Sarajevo za tri minute ispustilo pobjedu i ostalo bez bodova

U nevjerovatnoj utakmici na Koševu ekipa Sarajeva je prosula dobiven meč a bodovi su otišli prema Krupi koja je slavila sa 3.2.
01.10.2017 u 16:14
sar krupa

Krupa dolazi u vodstvo u 27. minuti kada Milanović asistira za Ljubenovića koji matira Pavlovića za vodstvo od 1:0.

U drugom dijelu Sarajevo je zaigralo dosta bolje, te su od samog starta pravili veliki pritisak, koji je urodio plodom u 66. minutu kada Sarić eurogolom donosi poravnanje bordo ekipi. Ahmetović je odigrao povratnu a ovaj sa 25 metara pogađa za poravnanje.

Nakon ovog pogotka Sarajevo je nastavilo sa incijativom, ali ista se isplatila u 80. minutu, kada Ahmetović pogađa za vodstvo svoje ekipe. Kadušić je centrirao a Ahmetović pogodio glavom.

I kada se činilo da bodovi ostaju na Koševu uslijedio je šok. Krupa se nije predala te je u samo tri minute stigla do izjednačenja i preokreta.

Prvo je u 82. minutu Marjanović odlično prešao Pavlovića pored nepomićne odbrane i pogodio za izjednačenje, da bi u 84. minutu Aleksić pogodio za drugo vodstvo svoje ekipe na ovom meču nakon prekida.