Golijada ekipa iz Gradačca i Banovića

U prijateljskom meču Zvijezde iz Gradačca i banovićke Budućnosti viđeno je čak šest golova u utakmici koja je odigrana na Tušnju.
30.01.2019 u 15:16
zvijezda

Od samog početka utakmice Banovićani su kontrolisali igru i imali su vodstvo tokom cijelog prvog poluvremena, ali uporni igrači Zvijezde su se uspijevali rezultatski vratiti u igru, te su na poluvrijeme otišli sa golom zostatka.

U drugom poluvremenu treneri su izveli druge sastave, te su tako odlučili vidjeti šta i ostali igrači mogu.

Upornost Zvijezde se isplatila u 62. minuti kada Janjić nakon kornera pogađa za izjednačenje.

Nakon toga obje ekipe su pokušale da postignu jošt jedan pogodak, ali unatoč dobrim prilikama rezultat je ostao 3:3.

Golove u prvom poluvremenu za Zvijezdu postigli su Mehić i Šarić, dok su za Budućnost pogađali Džinić i Dedić koji je postigao dva gola.