Šest golova, Moldeu tri penala a Dinamo ide dalje

U nevjerovatnoj utakmici 3.pretkola Lige prvaka odigranoj u Norveškoj, gdje smo vidjelo šest golova i tri penala, Dinamo iz Zagreba obezbijedio je prolaz u 4.pretkolo.
04.08.2015 u 19:09
dinamo

Nakon maksimirskih 1:1 Dinamo je znao da mora napasti pa je tako Mamićev tim za 20 minuta zabio tri gola i to u samo pet minuta nakon čega se činilo da su Modri već sigurno prošli dalje.

No, Norvežani se nisu predavali a engleski sudija dosudio im je čak tri penala od kojih dva nisu realizovala.

Ipak, do kraja prvog dijela promašili su dva penala te zabili jedan gol, a onda u nastavku još dva, pa je zadnjih pola sata kada je ušao naš Hodžić bilo potpuno otvoreno i neizvjesno.

Kapiten U21 reprezentacije BiH imao je nekoliko dobrih situacija ali nije zabio, no on je sretan jer je Dinamo sa 3:3 zbog postignutih više golova u gostima prošao u 4.pretkolo.