Bosanci razbili veliki Fener: Bajić zabijao, Milošević asistirao(video)

Veliki Fenerbahce razbijen je na svom stadionu u režiji bh.fudbalera!
17.03.2017 u 20:13
bajic

U gostujućoj pobjedi Konyaspora od 3:2, dva gola je zabio Rijad Bajić a dvije asistencije upisao je Deni Milošević

Prvo gol Bajić je zabio u u 17. minuti kada je pogodio nakon asistencije Denija Miloševića.

Samo četiri minute poslije Skrtel je poravnao i činilo se da se Fener ekspresno vratio u meč, ali samo što se krenulo sa centra uslijedio je novi šok. Bajić se odlično izborio za jednu loptu i izvanrednim udarcem lijevom nogom sa 16 metara vratio je Konyasporu vodstvo za 1:2.

Fenerbahce je krenuo u drugom poluvremenu mnogo ofanzivnije ka golu Konye, ali noć bh. fudbalera je upotpunio Deni Milošević novom asistencijom.

U 54. minuti idealno je asistirao za Omera Sahinera koji pogađa za ubjedljivih 1:3.

Do kraja je Musa Sow u 72. minuti uspio samo da ublaži poraz domaćih na 2:3.

Izuzev Bajića koji je igrao cijeli meč i Miloševića koji je na terenu bio do 86. minute, te pogodio prečku, u ovome meču svih 90 minuta za Konyu odigrao je i Amir Hadžiahmetović.