Edin Višća najbolji igrač 3.kola Super lige Turske

Edin Višća ne samo da se našao u najboljem timu, nego je proglašen i najboljim igračem 3.kola Turske lige.
28.08.2018 u 16:42
visca

Fudbaleri Basaksehira su u trećem kolu turske Superlige pobijedili ekipu Akishara rezultatom 3:1, uz sjajnu partiju Edina Višće koji je prema ocjeni specijalizovanog portala sofascore.com proglašen za najboljeg igrača kola.

Podsjetimo, Zmaj je doveo svoj tim doveo u vodstvo u 9. minuti, a nakon izjednačenje gostiju, istanbulski klub je ponovo poveo, ovaj put golom drugog bh. reprezentativca u Basaksehiru Riada Bajića u 70. minuti, kojem je asistirao Višća.

U samom finišu domaći su golom Manuela da Coste ovjerili dobru igru i pobjedu u ovom meču. Višća je za odličnu igru nagrađen ocjenom 9.1 što mu je bilo dovoljno da se nađe u idealnom timu i da ponese epitet igrača kola.