EL: Wolfsburg i Club Brugge preokretima do trijumfa

U utakmicama Evropske lige koji su odigrani od 19 sati, svi domaćini su slavili i to Club Brugge, Zenit, Dnipro i Wolfsburg.
12.03.2015 u 20:10
wolfsburg

Beskistas je poveo u Belgiji preko Torea, ali plavo-crni su trijumfovali preokretom a zabili su De Sutter i Rafaelov. Ipak, ovaj gol u gostima daje nadu Bilićevom timu u prolaz.

I Inter je prvi poveo na gostovanju kod Wolfsburga, i to preko Palacia već u šestoj minuti, dok su u nastavku preokret kreirali Naldo i De Bryne sa dva pogotka za konačnih 3:1.

Minimalnu ali vrijednu pobjedu Dnipro je ostvario kontra Ajaxa, a jedini pogodak postigao je Zozulja.

Zenit u Torino za 14 dana dana dolazi sa dva gola prednosti jer su s 2:0 slavili nad Talijanima, a zabili su Witsel i Criscito.