Juve šokirao Etihad, het-trik Ronalda

Derbi kola na Etihadu pripao je Juventusu, poražen je i Manchester United kod PSV-a, dok je Real Madrid razmontirao Shakhtar.
15.09.2015 u 20:43
juve

Dvije gostujuće pobjede ostvario je Juventus kod Manchester Citya te Atletico Madrid kod Galatasaraya.

Bolju igru Manchester City krunisao je tek u 60.minuti kada je nakon prekida Kompany skočio na Chiellinija koji sam sebi glavom zabija gol.

Juve se vraća u 70.minuti kada Mandžukić koristi sjajan pas Pogbe i iza leđa Mangale poravnava. Za iznenađenje večeri pobrinuo se Morata koji pored rezerviste Otamendija zabija za pobjedu Stare dame.

Atletico Madrid je završio posao u Istanbulu za manje od pola sata, a dvostruki strijelac bio je Griezmann.

najuvjerljiviju pobjedu ostvario je Real Madrid nad Shakhtarom od 4:0. Benzema je načeo Ukrajince da im presudio Ronaldo het-trikom.

Bh.reprezentativac Marin Aničić debitovao je u Ligi prvaka sa Astanom porazom u Lisaobonu gdje je naš stoper dobio žuti karton.

Jedno od iznenađenja priredio je i PSV pobjedom nad Manchester Unitedom u meču koji je obilježio prijelom noge igrača Đavola, Shawa.