Messi sredio Topnike, Bayern ispustio plus dva(video)

Barcelona je slavila u Londonu kod Arsenala sa 2:0 dok su u Torinu Juve i Bayern odigrali 2:2.
23.02.2016 u 21:44
juve

Čini se kako je pitanje putnika u četvrtfinale riješeno kada je u pitanju Arsenal i Barcelona.

Najbolji fudbaler na svijetu Lionel Messi s dva gola srušio je Topnike i napravio ogromnu prednost Kataloncima.

Sve do 70.minute nije bilo golova, a onda je Messi na asistenciju Neymara zabio za vodstvo da bi pet minuta prije kraja isti igrač iz penala stavio tačku na "i".

U Torinu smo gledali pravu golijadu. Prvo poluvrijeme Bayern je potpuno dominirao a Juve ih je malo više respektovao. U finišu prvog dijela Bavarcu su poveli.

Bayern je imao dva gola prednosti preko Mullera (43) i Robena (55) ali je Juve uspio da se vrati i pogocima Dybala i Sturaroa učinio revanš neizvjesnim.

Zanimljivo je da je Pep Guardiola u ovaj meč ušao praktično bez štopera gdje je igrao u odbrani sa veznim igračima, pa mu se ovaj ekspiriminet zamalo obio o glavu.