Juventus zakazao finale sa Real Madridom (video)

Juventus je pobjedom od 2:0 na gostovanju kod Monaca napravio veliki iskorak prema finalu Lige prvaka!
03.05.2017 u 20:34
higuain

Ključni čovjek meča bio je Higuain koji je golovima u 29. i 59.minuti matirao domaćina. Oba puta asistent bio je Dani Alves.

Iako je Monaco u nekoliko navrata ozbiljno prijetio Buffonu, najbolji golman na svijetu nije se dao prevariti.

Naš Miralem Pjanić odigrao je 88 minuta gdje je gospodario sredinom terena i bio jedan od najboljih igrača na ovome meču.

Alegrijev tim jednostavno ima i glavu i rep. Tri igrača u zadnjoj liniji djeluje toliko čvrsto i samouvjereno da cijelom timu ulijeva veliko samopouzdanje.

Kada krenu prema protivničkom golu, imaju ideju, znanje i brzinu da odbrana Monaca ne zna odakle vreba veća opasnost.

Iako ima da se odigra još 90 minuta u Torinu, ovih velikih 0:2 teško da može prokockati jedna tako ozbiljna ekipa kao što je Juventus.

Već sada možemo biti sigurni kako ćemo gledati veliko finale između Real Madrida i Juventusa.