Ronaldo i Zlatan razočarali, De Bruyne opravdava uložene milione

PSG i Real Madrid odigrali su susret bez golova kao i Juventus i Borussia Monchengladbach, dok je Manchester City do pobjede stigao u sudijskoj nadoknadi.
21.10.2015 u 22:21
IBRA

Duel do kojeg se najviše očekivalo potpuno je razočarao sve one koji su gledali duel PSG i Real Madrida koji je završen nulom, a i sam duel je bio kao rezultat, a identičnim rezultatom okočao je i meč Juventusa i Borussie Monchengladbacha.

U ovoj grupi A iznenađenje je napravio Malmo pobjedom nad Shahtarom od 1:0 golom Rosenbera.

Wolfsburg je opravdao epitet favorita protiv PSV-a dok Manchester United nije uspio ništa više u Moskvi od remija.

Manchester City je u sudijskoj nadokandi došao do pobjede nad Sevillom. Španci su u 30. minutu utišali Etihad, a Konoplyanka je savladao Harta za 0:1. Ipak, tri minuta kasnije, Bony pogađa za 1:1 i vraća stvari na početak. U sudijskoj nadoknadi De Bruyne postiže gol za konačan ishod meča u Manchesteru.

PSG - Real Madrid    0:0
Malmö - Shakhtar    1:0 (Rosenberg 17)

Wolfsburg - PSV    2:0 (Dost 47, Kruse 57)
CSKA - Man. Utd    1:1 (Doumbia 15 - Martial 65)

Atletico - Astana    4:0 (Niguez 23, Martinez 29, O. Torres 85, Dedechko 89ag)
Galatasaray - Benfica    2:1 (Inan 19pen, Podolski 33 - Gaitan 2)

Juventus - Borussia M.    0:0
Man. City - Sevilla    2:1 (Rami 36ag, de Bruyne 90+1 - Konoplyanka 30)