Slavlje Lulića, tuga Štilića, šta može Dinamo u Albaniji?

U utorak je odigrano pet mečeva Play-offa Lige prvaka gdje je Partizan minimalno poražen kod BATE Borisova dok u srijedu veče zagrebački Dinamo gostuje kod albanskog Skenderbega.
19.08.2015 u 07:44
dinamo1

Zanimljivo je kako su u utorak večer svih pet domaćina bilo uspješno. Partizan je u zadnjoj minuti prvog poluvremena ostao bez igrača pa se Beograđani nisu mogli odbraniti u nastavku, iako su imali dvije stopostotne šane, što im daje za pravo da u revnašu mogu izbaciti bjeloruskog predstavnika.

Luliću i Aničiću po 90 a Štiliću 30 minuta

Lazio je minimalno također savladao u Rimu ekipu Bayer Leverkuena golom rezerviste Keite u 77.minuti a svih 90 minuta odigrao je naš Senad Lulić.

Identičan rezultat ostvarila je i Astana bivšeg fudbalera Zrinjskog Aničića koji je odigrao svih 90 minuta na pozicija stopera, dok u poražen timu Štilić je dobio priliku zadnjih pola sata.

Sporting je u Lisabonu savladao CSKA Moskvu sa 2:1 a Manchester United tim belgijskog Club Bruggea sa 3:1.

Dinamo papirnati favorit u Albaniji

Dinamo je favorit protiv Skednerbega i sve izuzev pobjede Hodžića i Husejnovića bila bi senzacija. Potvrdio je to i trener Zoran Mamić na pressici uoči meča, iako tvrdi kako to treba opravdati na terenu.

To se isto može kazati i za Basel koji dočekuje Macabi Tel Aviv, te Shakhtar koji gostuje kod Rapida u Beču, dok će biti neizvjesno u duelu Valencije i Monaca te Celtica i Malmoa.