Inter je pronašao alternativu za Edina Džeku, a to je Marko Arnautović iz West Ham Uniteda, međutim Dijamant je i dalje prioritet Narazzurra.

u 15:04
krstajic

Mediji i navijači razapinju selektora Srbije, jesu li ga bojkotovali igrači?

Srbija je doživjela pravi debakl u Ukrajini gdje su u Kijevu poraženi sa visokih 5:0.

u 14:48
liga nacija polufinale

Počinje finalni turnir Lige nacija

U Portugalu danas pičinje završni turnir Lige nacija, na kojem ćemo dobiti prvog osvajača novog UEFA-inog takmičenja.

Tottenham za prvi a Redsi za šesti naslov

Pobijedi li večeras u finalu Lige prvaka, Liverpool će se učvrstiti kao treći najuspješniji klub u povijesti tog natjecanja.

u 11:32
mersad selimbegovic

Bivši igrač Želje preuzeo njemačkog bundesligaša

Mersad Selimbegović, mladi bosanskohercegovački stručnjak, preuzeo je klupu kluba iz njemačke 2. Bundeslige - Jahn Regensburg.

u 15:54
plavci

Topnike srušio njihov bivši igrač

Pobjedom u finalu nad Arsenalom, ekipa Chelsea osvojila je Evropsku ligu. Hazard i društvo bili su bolji s 4:1, a golove su postigli Giroud, Pedro i dvaput Eden Hazard kojemu je ovo bila možda i posljednja utakmica za londonski klub. Počasni pogodak za Topnike postigao je Alex Iwobi.

u 11:20
arsenal chelsea

Može li Sead Kolašinac do trofeja Evropske lige?

U srijedu se u azerbejdžanskom Bakuu igra finale Evropske lige a Bosnu i Hercegovinu će predstavljati Sead Kolašinac koji će s Arsenalom pokušati doći do trofeja kontra Chelsea.

u 13:45
sudija

Sudija zabio gol pa pokazao na centar (video)

Rijetki su oni koji su čuli za fudbalski klub iz Holandije Harkemase Boys. Riječ je o holandskom četveroligašu.

u 11:38
Messi bota dor

Messi osvojio rekordnu šestu Zlatnu kopačku

Kapiten Barcelone i Argentine Lionel Messi (31) osvojio je rekordnu šestu Zlatnu kopačku kao najbolji strijelac evropskih liga nakon što je ove sezone u 34 meča La Lige postigao ukupno 36 pogodaka.